Přeskočit na obsah

POTRAVINÁŘSTVÍ, CHEMIE, FARMACIE

Společnost Driga Group spol. s r.o. zastupuje na českém a slovenském trhu firmy, které představují špičku v oboru plnění, tabletování a zpracování farmaceutických a potravinářských aplikací.

I Holland – Velká Británie – Britská společnost I Holand je již přes 60 let jedním z předních výrobců razících nástrojů pro tabletování. Výrobky firmy I Holland používají přední výrobci léčiv a potravinářských produktů ve více než 90-ti zemích světa.

Prodieco Pharmaceutical Components – Prodieco je přední světový nezávislý výrovce formátových dílů pro blistrová balení.

Optima Group Pharma – Německá společnost Optima Group Pharma nabízí unikátní technologie pro tekuté i práškové formy na poli farmaceutické výroby a diagnostiky.

O’Hara Technologies – O’Hara Technologies představuje světovou špičku ve výrobě a vývoji kontinuálních potahovacích linek.

Christ Packing Machines – Německé řešení konce linek, je velmi inovativní s německou precizností a s ohledem na detail.

Criofarma – Italská společnost Criofarma se specializuje na výrobu a výzkum v oblasti lyofilizace. Od roku 1962 se Criofarma zabývá výrobou a vývojem lyofilizačních technologií a to jak konvenčních tak i řešení na míru požadavkům zákazníků.

Manes Machine – Manes Machine, italská firma s více než 50-ti letou tradicí specializující se na výrobu strojů a zařízení pro chemický, farmaceuticky a potravinářský průmysl.


I HOLLAND

I Holland – Velká Británie Britská společnost I Holand je již přes 60 let jedním z předních výrobců razících nástrojů pro tabletování. Výrobky firmy I Holland používají přední výrobci léčiv a potravinářských produktů ve více než 90-ti zemích světa. Firma I Holland nabízí širokou škálu materiálů a inovativních technologií i pro nejnáročnější aplikace tabletování. I Holland nabízí různé úpravy ocelí i speciálních nástřiků, které pomáhají odstranit nejčastější problémy(lepivost, abrazivita, koroze) při tabletování problémových produktů(effervescenty, tvarově náročné tablety, atd.).

I Holland si klade za cíl plně uspokojit náročné požadavky zákazníků, a proto ve spolupráci s univerzitou v Nottinghamu testuje problémové produkty a připravuje řešení „na míru“ jednotlivým aplikacím. Firma I Holland se také zabývá prodloužením životnosti razících nástrojů za pomocí využití nejnovějších technologií. V portfoliu společnosti I Holland jsou strojní zařízení(leštící systém na údržbu razníků a matric, Ultrazvuková čistička, inspekční systémy, atd.), které pomáhají prodloužení životnosti razících nástrojů a úspoře nákladů.


PRODIECO PHARMACEUTICAL COMPONENTS

Prodieco Pharmaceutical Components Prodieco je přední světový nezávislý výrovce formátových dílů pro blistrová balení. Prodeco dodává svoje produkty do celého světa. Je jedničkou na trhu a to díky prvotřídním technologiím, které používá při výrobě formátových dílů a odborným znalostem v oblasti výzkumu a vývoje. Společnost Prodieco je schopna uspokojit i nejnáročnější požadavky na design blistru a to včetně návrhu řešení plnění blistru. Společnost Prodieco disponuje certifikáty kvality pro evropské i mimoevropské trhy. Společnost Prodieco vyrábí formátové díly pro přední světové výrobce léčiv, produkuje formátové díly na většinu konvenčních blistrovacích linek. Většinu nejpoužívanějších blistrovacích strojů také vlastní a testuje na nich formátové díly ještě před odesláním koncovému zákazníkovi, tímto se eliminují případné úpravy formátových dílů u zákazníka a zkracují se tak prostoje při výměně formátových dílů.


OPTIMA GROUP FARMA

Optima Group Pharma Německá společnost Optima Group Pharma nabízí unikátní technologie pro tekuté i práškové formy na poli farmaceutické výroby a diagnostiky. Optima Group Pharma nabízí systémy pro přesné plnění a uzavírání široké škály produktů, kompletní nabídku strojů, které jsou začleněny do flexibilních systémů a linek. Portfolio je doplněno flexibilními lyofilizačními systémy včetně technologie čistých prostor. Optima Pharma zahrnuje světoznámé značky Inova, Kugler, Klee a Metall + Plastic. Jsme schopni Vám nabídnout optimální řešení pro Vaši aplikaci, včetně řešení dodávky na klíč.


O’HARA TECHNOLOGIES

O’Hara Technologies představuje světovou špičku ve výrobě a vývoji kontinuálních potahovacích linek. Kontinuální potahovací linka je určena jak pro velko-objemové šarže, přičemž produkce opravdu dosahuje kontinuálního procesu, tak i pro mále šarže, bez nutnosti použití velko-objemových strojů. O’Hara Technologies disponuje referencemi po celém světě a má instalace svých linek ve většině renomovaných farmaceutických a potravinářských firmách.