Přeskočit na obsah

TĚŽEBNÍ PRŮMYSL

V oblasti těžebního průmyslu Driga Group spol. s r.o. zastupuje na ČS a SK trhu silnou skupinu Terrasource z USA, ve které jsou zahrnuty americké společnosti Gundlach, Pennsylvania Crushers a Jeffrey, v oblasti těžby a úpravárenství uhlí, koksu, nebo strusky a měkkých hornin (vápenec). V portfoliu máme zejména drtiče, které poskytují speciální řešení na klíč, například pokud je požadována přesná křivka zrnitosti výstupního produktu pro fluidní kotle, šetrné drcení těženého uhlí, apod…

Kromě drtičů také instalujeme stěrače na dopravníkové pasy ( BMS ) a navařujeme antiabrazivní ochranu ploch vystavených opotřebení (technologie Tuffstudds).


TERRASOURCE GLOBAL

GUNDLACH

Společnost GUNDLACH CRUSHERS je světovým lídrem v oblasti řešení pro drcení materiálů a jeden z těch, kdo mění způsoby drtících zařízení a je součástí nadnárodní společnosti TerraSource Global. Drtiče společnosti GUNDLACH CRUSHERS jsou dobře známé jako jedno stupňové drtiče, dvou hřídelové a dvoustupňové drtiče, čtyř hřídelové drtiče, které se používají na drcení uhlí a to jak v blízkosti dolů tak v úpravnách. Jejich válcové drtiče, klecové mlýny a další zařízení se používají v elektrárnách, pro zpracování soli a hnojiv, pro výrobní závody po celém světě.


JEFFREY RADER

Společnost JEFFREY RADER navrhuje a vyrábí zařízení a systémy pro mechanické vykládání, přesuny, zvedání a zpracování materiálů. Tyto zařízení mají své uplatnění v odvětvích, jako jsou elektrárny, lesní produkty, petrochemie, celulóza a papír, cement stejně jako recyklace.

Společnost JEFFREY RADER nabízí šest základních oblastí zařízení:
• třídění dle velikosti a zpracování
• redukce velikosti materiálů
• manipulace s materiálem
• skladování a kultivace
• pneumatická doprava
• vibrační podavače


PENSYLVANIA CRUSHERS

Společnost Pensylvania Crushers jakožto další člen společnosti TerraSource Global je výrobcem odrazových drtičů, granulátorů, kladivových mlýnů, jedno hřídelových drtičů pro zpracování uhlí a jiných minerálů. Tyto stroje jsou dostupné v různých verzích velikosti a konfigurací. Každý stroj odpovídá dané poptávce a přesné specifikaci.